لوازم برقی و الکترونیکی معمولاً به دلیل استفاده نامناسب و یا پایین بودن عمر مفید قطعات دچار خرابی و یا نقصان در کارکرد می شوند . 

 

ضربه خوردگی ، آب خوردگی ، نوسانات شدید الکتریکی ، استفاده نامناسب ، آسیب های ظاهری و پایان عمر مفید قطعات ایرادهای شایعی هستند که معمولاً در لوازم صوتی و تصویری ، تجهیزات رایانه ای ، موبایل و تبلت ، کنسول های بازی ، لوازم خانگی و لوازم آرایشی و بهداشتی بروز می کنند . در این زمان چه باید کرد ؟ طبیعتاً با توجه به بهای گران لوازم یاد شده همه ما ترجیح می دهیم که دستگاه های خود را برای تعمیر به یک شرکت و یا مرکز مطمئن بسپاریم تا علاوه بر داشتن توان و تخصص در نیروهای شاغل بابت اصالت و کیفیت قطعات یاد شده نگرانی نداشته باشیم . ما در مجموعه سناسرویس مفتخریم که با جمع بین نیروی انسانی متعهد و کارآمد ، تأمین قطعات بموقع و با کیفیت لازم ، بازبینی و اصلاح فرآیندهای سازمانی ، توزیع متناسبِ شعب نیازهای تعمیراتی هموطنان عزیزمان در سرتاسر کشور پهناورمان و همچنین اتباع سایر کشورهای مقیم ایران عزیزمان را برطرف نماییم .

 

سوال: آیا تعمیرکاران سناسرویس تخصص و دانش لازم برای تعمیرات دستگاه ما را دارند ؟

جواب : شرکت سناسرویس برای جذب نیروهای خود گزینه های استخدامی ساده ای را در نظر گرفته است . ما برخلاف شرکت ها و سازمان های دیگر فقط یک شرط برای استخدام نیروهای خود در بخش های مختلف داریم . آن هم تعّهد و تخصص است . تعهد و تخصص در تمام زمینه های شغلی شرط اول و آخر برای همکاری با مجموعه ما می باشد. بعد از استخدام ، نیروها در زمینه گزینش شده وارد کلاس های تخصصی شده و علاوه بر به روز رسانی اطلاعات مورد آموزش و ارزیابی قرار می گیرند . در پایان دوره افرادی که به حد نصاب مورد نظر شرکت و مربیان خود رسیده باشند جهت ادامه همکاری دعوت می گردند . همچنین کارگاه های فصلی در تمام سطوح فنی و تخصصی شرکت با توجه به نیاز سنجی ها ، موضوعات روز و فناوری های جدید برگزار می گردد و نیروها مجدداٌ علاوه بر ارتقاء مادی و معنوی مورد ارزیابی قرار می گیرند . پس می توانید با خیال راحت به تعهد و تخصص نیروهای ما اعتماد کنید . در کنار موارد گفته شده سرپرستان واحدها از زبده ترین ، متخصص ترین و با تجربه ها در سطح ملی هستند و بر کار سایر کارشناسان ما نظارت می کنند . 

 

سوال : برای تعمیر دستگاه ما از چه قطعاتی استفاده می شود ؟

جواب : قطعات موجود در انبار سناسرویس دارای رده بندی های متفاوتی هستند از قعات اصل و فابریک گرفته تا قطعات استفاده شده ، قطعات مشابه و یا قطعاتی با کیفیّت پایین تر . تعمیرات کارشناسان ما به صورت عرف با قطعات اصلی صورت می گیرد مگر اینکه در طی تماس با مشتریان محترم ، صاحب دستگاه قطعاتی با کیفیت دیگر را انتخاب کند . که با توجه به نوع قطعه انتخابی توسط مشتری اطلاعات لازم به وی ارائه خواهد شد .  

 

سوال : بابت تعمیرات صورت گرفته روی دستگاه گارانتی هم ارائه می شود ؟

جواب : شرکت سناسرویس به عنوان یک شرکت پیشرو در ارائه کیفیت مرغوب در سال های اخیر بین مشتریان و اهل فن شناخته می شود . ما مفتخریم به ارائه خدمات درجه یک به مشتریان و طبیعتاً ارائه گارانتی بعد از تعمیرات هم جزو روال کاری شرکت می باشد . همچنین بسته به نوع دستگاه ، بعضی از دستگاه ها مهلت تست علاوه بر گارانتی دارند .  پس با افتخار بعد از تعمیرات دستگاه شما ، ضمانت هم تقدیم خواهد شد . نوع گارانتی و مدت آن بسته به نوع دستگاه تعمیری شما از واحد صوتی و تصویری ، تا موبایل و تبلت ، تا تجهیزات رایانه ای ، تا کنسول های بازی ، تا لوازم خانگی و لوازم آرایشی متفاوت می باشد .  

 

سوال : نحوه پذیرش دستگاه برای تعمیر چگونه است ؟

جواب : شما مشتری گرامی می توانید به صورت تلفنی ، پیام روی سایت ، پیام در اینستاگرام ، تلگرام ، واتساپ و یا مراجعه حضوری ما را از خرابی دستگاه خود مطلع سازید . ادامه کار را به ما بسپارید ، ما دوست امین و همسفر خوبی برای شما خواهیم بود . می توانید با یک تماس و یا یک پیام ساده ما را امتحان کنید . 

 

سوال : فرآیند تعمیر دستگاه ها چقدر طول می کشد ؟

جواب : فرآیند تعمیر دستگاه ها بسته به نوع دستگاه و نوع ایراد از نظر زمانی تفاوت دارد . از لحظه پذیرش دستگاه تا لحظه تحویل نیروهای واحد اداری بر اساس موارد ثبت شده روی پورتال شرکت ، گزارش روند تعمیرات را به اطلاع مشتریان عزیز می رسانند .

 

سوال : از شهرستانها هم تعمیر قبول می کنید ؟

جواب : در صورتی که در شهرستان شما شعبه داشته باشیم شعبه ، در صورت نداشتن شعبه تعمیرکار امین شرکت در آن زمینه معرفی خواهد شد و در صورت نبود هیچ یک از شرایط موجود می توانید از طریق پست و یا سایر شرکت های خدماتی دستگاه خود را به شعب ما ارسال کنید . فرآیند پذیرش ، عیب یابی و تعمیرات با هماهنگی کامل با شما انجام شده و بعد از تعمیر دستگاه با بسته بندی مطمئن و ایمن برای شما ارسال می شود .


سوال : شرکت سناسرویس چقدر معتبر است ؟

جواب : شرکت سناسرویس دارای مجوزهای رسمی از نهادها و سازمان های ذیربط می باشد که می توانید در قسمت مجوزهای و افتخارات هر واحد ملاحظه بفرمایید .