می خواهید خرید کنید ؟!

 

قصد خرید جهیزیه دارید و نمی دانید کدام برند قیمت مناسب و کیفیّت مطلوب را دارد ؟
تلویزیون مناسب با فضای خانه شما کدام است ؟
برای ثبت لحظات و انجام پروژه های خود قصد خرید دوربین عکاسی مناسب دارید ؟
یک دانشجو هستید و قصد خرید لپ تاپ را دارید ؟
برای خودروی خود قصد خرید مانیتورهای هوشمند و یا ضبط را دارید ؟
مدیر شبکه هستید و قصد خرید تجهیزات رایانه و تجهیزات شبکه را دارید ؟
قصد دارید برای تولد عزیزانتان موبایل و یا تبلت هدیه بدهید ؟
برای اوقات فراغت خود می خواهید یک پلی استیشن ، ایکس باکس و یا یک کنسول مناسب بخرید ؟

 

و یا مشکل تعمیراتی دارید ؟


تلویزیون شما دچار شکستگی پنل شده است ؟ نور تلویزیونتان کم است ؟ تلویزیون روشن نمی شود ؟ تلویزیون چشمک می زند ؟
لوازم خانه و آشپزخانه تان دچار مشکل شده اند ؟ یخچال خوب سر نمی کند ؟ ماشین لباسشویی کار نمی کند ؟ لپ تاپ تان در حین کار خاموش می شود ؟ کنسول تان دیسک ها را نمی خواند و یا چراغ آبی می زند ؟ موبایل و تبلت تان دچار شکستگی تاچ و ال سی دی شده ؟ سوکت شارژش کار نمی کند ؟
آرایشگر هستید و لوازم آرایشی تان کار نمی کنند ؟


تمام موارد پیش گفته ممکن است برای شما پیش آمده باشند . شاید برای خرید ، نگه داری ، نوع استفاده و تعمیرات لوازم خود نیاز به راهنمایی ، کمک و مشاوره داشته باشید .

در این صورت چه خواهید کرد ؟ به سایت های فروش این لوازم سر می زنید که هزاران اطلاعات و کاتولوگ محصول بدون توجه به شرایط مالی و نیازهای شما در آن قرار دارد و بعضاً هم اغراق های تبلیغاتی در آن دخیل است ؟
به سایت های تعمیراتی سری می زنید که بدون بررسی دقیق و کارشناسی دستگاهتان ، بدون دیدن عیب دستگاه حین کار مطالبی را از سراسر دنیای وب جمع آوری ، ترجمه و بارگزاری کرده اند ؟ شاید هم تخصص و تجهیزات مناسب را نداشته باشند ، یا قدرت تامین قطعات اصلی را نداشته باشند و ایراد دستگاه مکرراً بازگشت نماید .

با این حجم از سردرگمی و مشقت ها که برای خرید و یا تعمیر یک دستگاه ذی قیمت وجود دارد به نظر شما بهترین و مناسب ترین گزینه چیست ؟

 

ما به شما استفاده از دانش همکاران متخصص، آموزش دیده و کاربلدمان در شرکت سناسرویس را معرفی می کنیم .

شرکت سناسرویس علاوه بر تامین مستقیم لوازم و قطعات اصلی در کشور که بسیاری از آنها در اختیار شرکت های تولیدی قرار می گیرند ، مفتخر است که این لوازم و قطعات یدکی را نیز برای تعمیر دستگاه های مشتریان خود شرکت استفاده کند .

آشنایی واحد فروش این شرکت با جدیدترین دستگاه های تولید شده ، آشنایی واحدهای تعمیراتی ما با اکثر ایرادات و حتّی جدیدترین ایرادات دستگاه ها و تجهیزات شما ، پشتوانه ی امنی خواهد بود تا به مصداق حدیث شریف : “زکات العلم نشرها” ما همیشه بهترین مشاوره را چه برای خرید و چه برای تعمیر دستگاه ها در اختیارتان قرار دهیم .
شما می توانید به صورت تماس تلفنی ، حضوری و یا مجازی از مشاوره رایگان همکاران ما بهره مند شوید .